Виробництво

Технологічний процес виробництва питної воды ПРИРОДНЕ ДЖЕРЕЛОтм складається з чотирьох основних стадій:

Процес видобутку води

Спочатку відбувається буріння глибокої свердловини (від 80 метрів). Зі свердловини трубопроводами вода надходить на виробництво, у накопичувальні резервуари. Видалення механічних домішок здійснюється за допомогою осадових фільтрів (спеціальні фільтри, які призначені для видалення з води піску, суспензій, що піднімаються разом з водою з надр землі). Потім вода проходить мікрофільтрацію та корекцію фізико-хімічних показників. Наприклад, надлишкової сполуки заліза, що міститься у природних підземних джерелах, а також зайвих солей кальцію та магнію. Після цього вода проходить обробку ультрафіолетом, і нарешті — фільтрацію через вугільний фільтр та поліш-фільтрацію (процес, під час якого вода пропускається через фільтр із крихітними отворами).

Негазована вода під час розливу обробляється озоном. Сильногазована вода збагачується CO2 в установці сатурації (технологічне обладнання, призначене для насичення води вуглекислим газом), після чого подається на розлив.

Вода ПРИРОДНЕ ДЖЕРЕЛОтм випускається в ПЕТ-пляшках власного виробництва. У процесі видування вся ПЕТ-тара проходить низку тестів, ведеться постійний контроль за дотриманням усіх необхідних параметрів. Тільки після цього лабораторія надає дозвіл на використання тари.

ПЕТ-пляшки з водою герметично закупорюються поліетиленовими ковпачками на закупорювальному автоматі. Жорстка схема контролю передбачає перевірку точності дозування та герметичність закупорювання продукту.

Після етикетування (процес нанесення етикетки на пляшку), на кожну одиницю продукції наноситься маркування (дата виготовлення та кінцевий термін придатності) лазерним принтером.

Закупорені пляшки з водою обтягуються термозбіжною плівкою, пакуються в лотки, обтягуються стрейч-плівкою і направляються на зберігання до складу готової продукції.

Усі етапи процесу виробництва води контролюються виробничою лабораторією згідно з чинною інструкцією.